Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki azt...

Peruiannew kérdése:

Miért gondolja mindenki azt hogy egy droghasználó csak a fesztiválon, karjában tüvel fetrengö idióta lehet? Miért nézitek le a drogosokat?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán fel kéne rájuk nézni? :D
2014. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerek olyant akire,felnéhzhetsz. :-)
2014. máj. 2. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

A droghasználók általában kiszámíthatatlan viselkedésűek (legalábbis a megszokottól eltérőek), és értékrendjükben minden mást megelőz a szerhez jutás, ami miatt megbízhatatlanok és veszélyesek.


Tudjuk, hogy a legtöbb kamionsofőr serkentőkön él, és hogy a katonák morfinon,a vadászpilóták speeden, a sportolók vegyes drogokon élnek, de ettől még nem változik a véleményünk.


Amíg jó távol él tőlem akár fel is nézek rájuk (majdnem minden művész drogfogyasztó volt, amelyik meg nem az szexuális deviáns, vagy őrült), csak ne kelljen velük laknom.

2014. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Tudjuk, hogy a legtöbb kamionsofőr serkentőkön él,"

Igen, csak a kávé és az energiaital az legális, bárhol beszerezhető. Ha meg normálisan, mindent betartva dolgozol akkor ezekre sincs szükség.

2014. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kamionsofőröknél inkább az amfetaminok futnak, nem pedig legális drogok.


Ha normálisan "drogozol", akkor persze hogy semmi gond vele. Végülis a drogozás legális, lásd lerészegedés.

A cigaretta meg keményebb függőséget vált ki mint a heroin (szakkönyvek szerint).

És hát a drogozás, ha betartod a használati útmutatót, "áldozat nélküli bűncselekmény", így igazából nem értem miért jogi kategria, és nem csak súlyosbító körülmény.


Bár elismerem, bár kipróbáltam ezt-azt, sose értettem egyiknél se az "élvezeti értéket". (Érezni éreztem, de nem érdekelt.)

2014. máj. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A kamionsofőröknél inkább az amfetaminok futnak, nem pedig legális drogok. "

Ez szerintem csak urban legend.

2014. máj. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert buták és előítéletesek. Sajnos ez van. Sokkal többet és sokkal normálisabban kéne a témával foglalkozni, el kéne oszlatni a sok előítéletet. Tisztázni kéne, hogy rengeteg féle drog van és rengeteg féle ember aki használja. Szerintem egyébként ha valamit, hát ezt speciel megérné iskolában tanítani. Normálisan.
2014. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!