Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszéddal,...

Mit csináljak a szomszéddal, aki állandóan zenét hallgat alattunk?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk és egy fiatal fiú állandóan hangosan hallgatja a zenéjét, amiből többnyire a dübörgés hallatszik fel. Kértem már szépen, durván, megint szépen, levélben és személyesen is. Ideig-óráig nyugi van, utána ismét elkezdi. Arra hivatkozott, hogy kissé hallássérült és ezért nem tudja, hogy milyen hangos a zene.... ez szerintem kamu, de mindegy. Felvettem már a kapcsolatot az önkormányzattal, de ott csak a szokásos jogi maszlagot sorolták, hogy jegyző, tanú, birtokvédelem, illeték befizetése, meghallgatások stb... Pont nincs időm ilyenekre mert másfél hónap múlva államvizsgázok, szeretnék nyugodtan tanulni. Nem vagyok gyenge, erősebb vagyok, mint a gyerek, de úgy gondolom nem túl intelligens megoldás, ha ezzel visszaélek és ha véletlenül meg is csapom, még én kerülnék bajba.... pedig igazán megérdemelné, mert tudom, hogy sokszor direkt csinálja és tipikus kis gizda "ki ha én nem gyerek" a maga 55 kilójával... mi lehet a helyes megoldás? Normális válaszokat kérek! Köszönöm! 29/F

#szomszéd #zaj #csendháborítás #hangos zenehallgatás
2014. máj. 3. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
95%
Hát sajnos aki hülye, annak a szép szó kevés, pedig egyszerűen megoltható lenne ha fejhallgatón nyomatná, pedig nincs más, meg kell agyabugyálni,bizonyítani úgy sem tudja.
2014. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!