Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vándorcirkusz hogyan?

Vándorcirkusz hogyan?

Figyelt kérdés
Kiskori álmom hogy egy vándorcirkusz tagja legyek. De nem nagyon tudom hogy hogyan csináljam...? Láttam velem egykoru gyerekeket felépni ők nem járnak iskolába?? Hogyan lehet csatlakozni egy cirkuszhoz?

2014. máj. 3. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha legközepebb vándorcirkusz jár a városodban, beszélj az igazgatóval, lehet hogy felvesz, ha úgy gondolja tehetséges vagy (egy kis bemutató után).

Egyébként hány éves vagy?

2014. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként 16 éves korodig vagy tanköteles, ha annyi elmúltál akkor azt csinálsz amit akarsz.
2014. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vándorcirkuszban dolgozhatsz artistaként,de vizsgák és tapasztalat nélkül nemhiszem hogy szerepelhetsz.

A veled egykorù gyerekek akiket írtál ebben nôttek fel

A cirkuszos szakma többnyire zárt világ külsôsként elég nehéz bekerülni,esetleg állatgondozó,rekvizites és építômunkásként "aprópénzért".

Tapasztalatból írom,kipróbáltam,2 évet voltam egy társulattal.

22/F

2014. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2014. máj. 15. 17:01
 5/5 anonim válasza:
A cirkuszban dolgozó gyerekek magántanulók, viszont ők alapból cirkuszos családba születtek. Elég nehéz bekerülni egy cirkuszba külsősnek, náluk a profizmus és a stílus legfontosabb. Ha tényleg nagyon fontos ez neked, akkor gyakorolj sokat és törekedj arra,hogy profi legyél. Nem tudom, hogy mit szeretnél csinálni a cirkuszban, de az artista mindig keresett szakma. :)
2019. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!