Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5 db borotva elég nyárra 2...

5 db borotva elég nyárra 2 hónapig?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Dik ez milyen kérdés ? O.o

Fiú vagy vagy csaj ?

Hány éves ? Midet borotválnád ?

Kicsit több infót pls :D

2014. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom 'nyár' nem elég világos?
2014. máj. 3. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Hallod...ha azt mondod hogy nyár, akkor az nem 2 hanem 3 hónap.

És nem, nem világos, mert nem tudom hogy lány vagy-e (ez esetben hónalj, láb és ott lent) vagy fiu (mellkas, has, hónalj, arc, és ott lent). Az se mindegy hogy kb hány éves vagy, mert ettől függ milyen sűrű a szőr...

De tudod mit ? Nem nem elég. Minimum én 10-15-t vinnék ha eldobhatóról van szó, de ha cserélhető pengés akkor abból bőven elég 5.

Magyarul ha eldobhatósat akarsz akkor vegyél 10-et, ha cserélhető fejeset akarsz akkor abból elég 5 db penge pluszba. (Bár ha fiatalabb vagy kb 11-12 éves akkor elég 3 is, mert nem olyan erős és sűrű a szőr.)


Remélem tudtam segíteni. Üdv.

2014. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ezt az első válaszodban is megírhattad volna. De azért én egy nagy hülye vagyok hogy nem fejtettem jobban ki a kérdésemet :D
2014. máj. 4. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!