Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Opel omega 2.5 v6 többi lent SOS?

Opel omega 2.5 v6 többi lent SOS?

Figyelt kérdés

hol található benzin szivattyú reléje?

nem kap áramot a benzin szivattyú és ez által ha el is indul az autóm 2 perc mulva le áll majd várok vél órát és ugyan ez a helyzet.. a szivattyunak a reléjét nem találom melyik lehet az?



2014. máj. 7. 19:47
 1/1 Csizmadia superligt válasza:
azt nem tudom hol van de dettó ezt csinálta az enyém is elvittem szervízbe és főtengely jeladót mutatott a számítógépe hogy mi az összefüggés ne kérdezd állítólag gyújtás ráadáskor ellenőriz és valami nem jó akkor letilt.beindult aztán leállt ha azonnal gázt nyomtam ledadogott mikor levettem az üzemanyagcsövet nem jött kaja 1 napra rá meg beindult nekik még javítás előtt szóval szervízbe vidd
2014. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!