Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A2-as jogsira miként/mennyiért...

A2-as jogsira miként/mennyiért lehet visszafolytani A korlátlannal vezethető nagymotort?

Figyelt kérdés
A2-es jogsim van,és hallottam olyat,hogy pl. egy R6-os yamahát visszatudnak folytatni A2-re,és kapok róla egy igazolást amit a rendőr is elfogad. Lehetséges ez? Vannak valamilyen feltételei? És mennyiben fájna egy ilyen? Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat! :) Széles utat,gumifákat minden motoros cimborának! :)

2014. máj. 11. 10:29
 1/2 anonim válasza:
nem, még visszafojtott motort sem szabad vezetni A2 jogsival
2014. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt megerősítem, hogy lehet, mert a Harley-Davidson is árulja pl. a 883 Iron-jét lefojtott változatban is épp emiatt. De hogy már megvett motorra mennyiért rakhatsz rá ilyen fojtást, azt nem tudom.
2014. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!