Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves Válaszolók Ti hány...

Kedves Válaszolók Ti hány regisztrációról válaszoljátol meg ugyanazokat a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem van olyan érzésem, hogy ebben a témakörben hasonló történeteket írnak le egyesek különböző regisztrációkról?
2014. máj. 12. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az évek folyamán több regisztrációm volt, de csak egyet használtam mindig egy időben, mint most is. Szerinted ér annyi energia befektetést ismeretlen emberek felé névtelenül bizonyítva a vélt igazad, hogy ki be lépkedjek, vagy több böngészőn egyszerre legyek belépve? Nos, nem, ennyit nem ér.


Unalmas perceimben el vagyok itt, de nem érdekel a pontszámom, és semmi ilyen.

2014. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egy van már kb 4 éve. A pontok engem se érdekelnek, az igazamat se akarom magam által népszerűsíteni.

Amúgy nem csak neked van olyan érzésed, hogy vannak akik több regisztrációt használnak. Mondjuk engem ezen az oldalon az se igen érdekel.

2014. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy regem van, még 2007-ben regisztráltam, tehát elég régen. Igen, nekem is volt már olyan érzésem, hogy van, aki többször van fenn, több néven.
2014. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 van, már kb 5éve.
2014. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
83%
1 van.
2014. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 5 évben kettő volt, de párhuzamosan csak egyet használok.
2014. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak egy van, ugyanarrol trollkodok, mint amirol segitek, vagy epp csak velemenyt mondok :)


pontok meg marhara nem erdekelnek, en se pontozok senkit

2014. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 1 van, eleinte névvel, de módosítottam. A % arány nem érdekel, csak bosszant, hogy egyesek ennek örülnek! Attól ha tudok segítek, nekem is jól esik... !
2014. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy van régóta, pontok engem sem érdekelnek... De szerintem pont azok nem fogják neked bevallani akik váltogatják mint a szennyes lepedőt...
2014. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

NEkem egy regim van.


De a kérdés másik felére válaszolva: igen sok hasonló történetet ismerek a rokonság-baráti társaság körében, úgyhogy ahhoz, hogy különbözö válaszolók hasonló eseteket írjanak le, nem kell sok, és nem valósziínü. hogy ugyanaz a valaki írná le többször.

2014. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!