Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Nyíregyházi Vasvári Pál...

A Nyíregyházi Vasvári Pál Gimi vagy a Tokaji Ferenc Gimi a jobb? És a Kölcsey Gimi az jó? (Nyíregyháza)

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Szia! Én VPG-s vagyok, nagyon szeretem, erős gimi az tény, de akaraterővel teljesen bírható.

A Tokijiról sajnos nem tudok mit írni.

A Kölcsey is jó suli a tanulás szempontjából, de sok a sznob, mindenki beképzelt. Tanulás terén egyforma a VPG-vel, csak itt mindenki teljesen barátságos és normális, nem mondom, hogy nincsenek nagyképűek, mert akad, de nem a suli 90%-a, mint a Kölcseyben.

2014. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
már bocsánat, kedves válaszoló, de szerintem te vagy a beképzelt. Én Kölcsey-s vagyok, tényleg van pár beképzelt, de egyáltalán nem sok. Tanulás terén ti átlagosak vagytok, mi meg benne vagyunk a top 20-ba országosan. A tanárok nagyon jók, igaz, sokan elmennek, mert nem bírják általába hozzátok. Szerintem ne nagyonf ényezd az iskoládat, meg ne mondd, hogy nem lehet bírni azt a teljesen átlagos sulit, szerintem veled lehet a baj
2014. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Mint lehet látni, íme, itt mutatkoznak be a Kölcseysek. Nem fűzök hozzá inkább semmit, nem alacsonyodok le. :)
2014. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, inkább még egy kérdés. Mi az, hogy a tanárok elmennek, mert sokan nem bírják? Ne viccelj már :D A tanári kar 90%-a már több évtizede az iskolában tanít, nem szoktak tanárok elmenni, max nők, ha szülnek, vagy nyugdíjba, és idén is jöttek tanárok. Szóval ennek nem igazán van alapja, jobbat találj ki.
2014. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. jún. 23. 19:36
 6/8 anonim válasza:
A Krúdy a legjobb ;)
2015. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%
A VPG teljesen atlagos. Egyetertek a kolcseyssel.
2015. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A VPG-be tényleg minden átlagos embert felvesznek, viszont a Kölcseyből egy ismerősöm elsőkként jutott be felvételi nélkül az ELTE-re, mivel ő tanult, és mivel ott tényleg jó a tanítás. Én még nem vagyok Kölcseys, de nagyon szeretnék az lenni. Ezeket a dolgokt pedig attól az ismerősömtől hallottam:)
2015. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!