Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki segítene megoldani ezt a 9. -es fizika példát, és elmagyarázná mit miért?

Ugyanakkora 2m/s kezdősebességgel vízszintesen elindítunk egy 0,5 kg és egy 2kg tömegű fahasábot. Mekkora úton állnak meg a testek, ha a súrlódási együttható 0,2? Függ-e az út a test tömegétől?

2014. máj. 15. 16:31  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elmagyarázná nekem valaki a Hawking-sugárzás mivoltját?
Elmagyarázná ez a fizika feladatot nekem valaki, és leírná a lépéseit?
Valaki elmagyarázná egy általános iskolásnak, hogy a relé, hogy működik, mi a működési alapelve, mire használatos?
Nagyon nem vágom a fizikát és valaki segítene? Elmagyarázná bővebben?
Elmagyarázná nekem ezt egy fizika zseni?
Pár dolgot elmagyarázna nekem valaki fizikából?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!