Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy "tesóm" lesz nyártól...

Egy "tesóm" lesz nyártól szerintetek hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Anyum árvaházba dolgozik, 2-3 hónapja egy 6 éves gyerek bekerült oda. Most vesztette el a szüleit, autóbalesetben, más rokona nem volt. Azóta zárkózott és alig hajlandó beszélni. Egyedül anyukámmal hajlandó bármilyen tevékenységet csinálni. És a szüleim elhatározták hogy először próbából hozzánk költözik a nyárra és ha minden jól megy nálunk marad örökre. Ő fiú, én 13 éves lány vagyok, és nagyon izgulok hogy el fog e fogadni engem. Már régóta vágyom egy kis tesóra, és most végre megkapom. Már anyuval is beszéltem erről és ő megnyugtatott hogy minden simán fog menni, de én akkor is izgulok. Mit gondoltok mire számíthatok és ki fogok e jönni vele.

2014. máj. 15. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtad múlik. Ne légy féltékeny, hogy vele máshogy vagy többet foglalkoznak majd a szüleid. Egy 6 éves kiskölök még nagyon simulékony tud lenni.
2014. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. máj. 15. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vele kedves, de gondolom, ez természetes, hisz azt írod, örülsz neki. Egy kisgyerek ezt megérzi, akkor is ha nem mutatod ki látványosan. Ne "mássz" rá, de figyelj rá. Az meg nem baj, ha izgulsz :)

Valószínűleg távolságtartó lesz, és mivel 6 éves, lehet az is, hogy szemtelenkedni fog, de ez életkori sajátosság, nem rosszindulat és nem kell komolyan venni. (A nagylányom most 6 éves, eszméletlenül nagyképű és szemtelen lett :))

2014. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. máj. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!