Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem ki a gördeszkám...

Hogyan szedjem ki a gördeszkám csapágyát, ha nagyon beragadt?

Figyelt kérdés

Sosem volt még szétszedve, 5 éves, most pedig szétszedtem kipucolni, de a kereket nem tudom kicsavarozni izomerővel.

vettem még bicikliolajat is.



2014. máj. 19. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem túl kicsi kulcs kell a csavarhoz, hanem legalább 13-as, akkor sétálj be vele egy gumishoz, és kérd meg őket, hogy légkulccsal lazítsák meg neked. Ennél kisebb krova fejük nem valószínű, hogy van fél colos légkulcshoz, amit a legtöbben használnak. Házilag úgy tudod megoldani, hogy egy villáskulcs egyik ágára (vagy egy csillag-villásnak a villás végére) rádugod egy másik csillag-villás kulcs csillag részét, ezzel kétszeresére növeled az erőkart.
2014. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

pont 13mas van, köszönöm szépen a tippet!

én még csavarlazítóra gndoltam, hátha bejön.

2014. máj. 20. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, a WD40 egy jó anyag erre a célra, vagy egyéb csavarlazító, de ez csak akkor segít, ha rozsda miatt össze van rohadva. Ha csak nagyon meghúzták, és azért nem jön le, akkor mindegy, csak az izomerő meg az erőkar segít, vagy a légkulcs.
2014. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!