Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ruhatervezéshez mindenképp...

Ruhatervezéshez mindenképp szükséges, hogy tudjak varrni? Vagy van olyan suli ahol letehetnék valami ruhatervezős szakmát varrás nélkül?

Figyelt kérdés
Régebben mikor iskolaválasztás előtt voltam művészi suliba akartam menni, modelltervezős szakra, ahol ruhák terveznek, csak az volt a gond hogy nem csak lerajzolni hanem meg is kellett utána varrniuk a tervezett ruhát, ezért elment a kedvem az egésztől mert varrni egyáltalán nem tudok és bevallom idegzetem sincs hozzá. Szóval a kérdés az lenne hogy így kezdhetek valamit ezzel az adottságommal és továbbfejleszthetem vagy, így hogy csak a rajz megy a megvarrása már nem akkor így már ne is foglalkozzak vele mert nincs értelme?
2014. máj. 21. 10:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!