Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Golding : A Legyek Ura kérdése...

Cuppycake kérdése:

Golding : A Legyek Ura kérdések Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Valaki aki jól ismeri ezt a regényt, lenne olyan tündérbogár hogy válaszolna az alábbi kérdésekre?


Hol lehet a lakatlan sziget? (Gondolj az éghajlatra, a növényvilágra!)

Mi a legjellemzőbb sziklaszín a szigeten?

Mennyi idősek a szereplők?

Kik Jack és Ralph segédei?

Ha bibliai metaforát kellene használni, milyen a helyszín a történet elején, milyen a végén?

A Legyek Ura kihez beszélt?

Ralph a második gyűlésen milyen két célt tűz ki a fiúk elé?

Ki a három áldozat?

Hogyan oldódik meg a helyzet?


Nagyon szépen köszönöm előre is annak, aki válaszol:) Péntekig kéne...



2014. máj. 21. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács az elkövetkezendő éveidre: ha nem akarsz elolvasni egy könyvet, akkor neten beírod elolvasod az összefoglalását/rövidített változatot vagy amit találsz. Aztán megnézed van-e film róla és megnézed. Hátulütő: nem marad meg benned és érettségire teljesen elfelejted az összes kötelező olvasmányt.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=daIt3psxvx0


Péntekig kéne...

2014. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, sajnos igazad van utolsó válaszoló, és a kötelezők többségét eddig emiatt el is olvastam, de amikor elolvastam a történet összefoglalását, elrettentem ettől a regénytől:)
2014. máj. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!