Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy aki szépen tud...

Igaz az, hogy aki szépen tud zenélni, akkor annak a matematika is kellene hogy menjen?

Figyelt kérdés
Sokan mondják nekem, hogy szépen tudok citerázni és furulyázni, meg hogy van érzékem a zenéhez. Viszont matematikából állandóan csak hármasokat és négyeseket tudok szerezni. És most akkor megrendült az önbizalmam... Eddig azzal voltam, hogy tényleg szépen zenélek. De amikor hallottam ezt a zene-matematika dolgot a TV-ben akkor elkezdtem kételkedni. Mi van akkor, hogy ha azok a személyek csak úgy mondják, hogy szépen zenélek?

2014. máj. 21. 22:00
 1/1 anonim válasza:

Szerintem nincs köze a kettőnek egymáshoz. A zenéléshez inkább jó hallás és ritmusérzék kell (na meg kitartás), a matekhoz meg logika.

Nekem vannak olyan oszt.társaim, akik szépen tudnak zenélni, de matekból 3-4 között vannak.

Persze lehet hogy tévedek, ugyanis ezt laikusként mondom. Szóval lehet, hogy valami kutatással erre az eredményre jutottak, de nekem a tapasztalataim mást mutatnak.

2014. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!