Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyire ostoba,...

Miért van itt ennyire ostoba, bunkó és mások életébe belekötő ember?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom szánalmas amit egyesek csinálnak itt!

Kérdez normálisan valamit az ember, kap egy bunkó választ természetesen az első körökben, lehülyézik esetleg és ebből áll ki ez az egész oldal!

Megnézném egyesek életét és fejét, kíváncsi vagyok kiknek ekkora a szája és hogy esetleg egymás szemébe megtudnák-e ezt tenni.Mert nyilván civilbe már visszafogják magukat.

Hajrá net harcosok!

Semmi jót nem kívánok nektek!

Segítésre alkalmatlan, élettelen emberek akiknek nincs jobb dolguk így pénteken minthogy a másik normális kérdésébe belekössenek.


Köszönöm gyakorikérdések...Örülök, hogy ilyen ótvar felhasználókkal lett teli ez az egész és már teljesen elvesztette az értelmét ez az oldal.Soha többet nem kérek belőled!



#bunkóság #szánalmasság #segítőkészség hiány
2014. máj. 23. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az utóbbi időben lettek itt ilyen felhasználók, már én is meg akartam kérdezni, hogy nekik mi a céljuk vajon a válaszolgatással. Mert, hogy nem a segítségnyújtás, az biztos.
2014. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az oldal alapötlete nagyon jó lenne, de ez nem állapot.

Feltesz valaki normálisan egy kérdést és még ő a hibás meg őt hülyézik le...Normálisak? Komolyan nem értem, az emberiség egyre undorítóbb!!! Csak ítélkezik mindenek felett...nem a kérdésre válaszol...inkább BELEKÖT a kérdezőbe...

2014. máj. 23. 16:55
 3/4 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom hányingerem van ettől az oldaltól mert feljönnék megkérdezni valamit és vagy lehülyéznek vagy beosztják az ember idejét, a lényeg hogy belekössenek minden szavadba amibe csak tudnak.

Kíváncsi lennék, hogy vajon képpel és névvel is ilyen lenne-e ez az egész...Egyre szánalmasabb...

2014. máj. 23. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szánalmasok ! Tíltani kénne mindet !
2014. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!