Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez szerintetek korrekt?

Ez szerintetek korrekt?

Figyelt kérdés
Ma az iskolában felmérőt írtunk, én pedig előbb befejeztem mint a többiek.A padról nem is emeltem fel a lapot, csak egy kicsit közelebb tartottam magamhoz, éppen megdöjtöttem, hogy még egyszer átolvassam.Erre a tanár gyorsan elkezdett felém jönni és gondolkozás nélkül kitépte a kezemből a lapot.Ekkor már mindenki kuncogott körülöttem, mert nem nagyon vagyok jóba velük és kiközösített vagyok, de ami ezután jött az már lesokkolt.Olyanokat mondott, hogy hiába vágom már ezt a szánalmas pofát, mert a pofátlanságnak is van határa amit én most átléptem, és a felmérőm meg se nézi, mert már az 1est ráírta nekem és a mögöttem ülőnek is.Eddig igazából le sem esett hogy nekem mondja, azt hittem hogy talán a mögöttem ülőnek azért mert lesett tőlem, én tényleg nem azért tartottam a lapot fennebb hogy ő lessen rólam vagy mert megkért, ő lesett rólam és én lettem ebben a megalázó helyzetben.Ekkor már sült a pofámról a bőr rendesen, de még mindig nem hagyta abba, folytatta hogy ilyen pofátlan ócska diákot még nem látott mint én, és hogy ezt hogy képzeltem, és nem tanítottak meg otthon engem viselkedni, meg azt hiszem hogy én vagyok a világ közepe stb.Ez nagyjából 5 percig ment így és én ezt nagyon igazságtalannak éreztem, nagyjából a sírógörcs kerülgetett, arról nem is beszélve hogy mindenki engem nézett és alig tudták visszafolytani a röhögést.Ennyire megalázva még sosem éreztem magam és nem értem hogy mindig miért én jövök ki így mindenből, egy rakás szarnak érzem magam.Sokszor úgy gondolom hogy jobb lett volna ha meg sem születtem volna. :((

2014. máj. 23. 22:09
 1/3 szántóvető ***** válasza:
nem kellett volna végighallgatni,felállsz és elmész az igazgatóhoz.elmondod hogy a tanár szerinted alkalmatlan és felajánlod hogy ott helyben írsz egy másik felmérőt.
2014. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:

„Tanár úr, szeretnék Önnel megbeszélni valamit. Hogy ne gondolja azt, hogy érdekből állítok mást, mint ami valójában történt, ezért kérem írja be az egyest nyugodtan a naplóba, nem azért akarok most beszélni, hogy javítsak a dolgozatra kapott érdemjegyen. De mindenképpen tisztáznom kell magamat, mert amit rólam mondott, az nagyon rosszul esett, és nem érzem azt, hogy megérdemeltem volna azt a hangnemet, amit Öntől kaptam, mi több egyenesen igazságtalannak tartom. Ugye, ha jól sejtem a gondja az volt, hogy felemeltem a lapot a padról. Eszembe se jutott, hogy ez bármilyen szempontból problémás lenne, hogy ezt akár lehetne „súgásnak” is tekinteni, amit csináltam az teljesen ösztönös volt, így ugye jobban láttam a papírra írtakat. A mögöttem ülőknek nem volt szándékos súgni, már csak azért sem, mert elég rossz a viszonyom az osztály egészével, amire Ön még most rá is tett egy lapáttal. Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyire kell sasszeműnek lennie a mögöttem ülőnek, hogy egy méterről el tudja olvasni a kézírásom, úgy hogy közben óhatatlanul is mozgatom a lapot. Bár igazából ez lényegtelen kérdés, mint mondtam a jegyemen nem szeretnék változtatni. Önt is megértem, az adott helyzetben lehetett ezt úgy is értelmezni, ahogy értelmezte, így érthető az, ahogy az adott helyzetben reagált. De szükségét éreztem, hogy elmondjam, hogy ebben az esetben most tévedett, ebben az esetben ártatlan voltam, és ami nagyobb gond, most emiatt negatívabban ítél meg, mint amire rászolgáltam. Sok hibám, hiányosságom van, ha az alapján ítél meg, akkor az helyénvaló, de kérem, hogy ez az eset ne legyen alapja a rólam kialakult képben. Köszönöm…”


> Sokszor úgy gondolom hogy jobb lett volna ha meg sem születtem volna.


Ez egy iskolai probléma, neked itt és most húsba vágóan fontos, de az egész életedet nézve bagatel dolog, a nyár végére már emlékezni is alig fogsz rá. Amúgy ha nagyon rossz úgy általában a helyzet, az is orvosolható, pl. iskolaváltással. Ha mindenhol ugyanúgy kirekesztenek, akkor esetleg azt is meg lehet fontolni, hogy esetleg a te készülékedben van a hiba, mert ha ez így van és megtalálod, akkor módodban áll változni, változtatni.

2014. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen kémián. Szép emlékek :')
2014. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!