Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebookon ilyet lehet?

A facebookon ilyet lehet?

Figyelt kérdés
Csinálhatok egy oldalt, ahol tudnak rendelni általam az emberek különböző dolgokat? Vagy kell hozzá valami engedély?

2014. máj. 24. 10:19
 1/10 anonim válasza:
En nm tudok ilyenrol hogy lehet rendelni a fb-n O_o
2014. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom adsz róla Áfás számlát, van vállalkozói engedélyed is mellé. Nehogy egyszer meglepjen a NAV.
2014. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eleg sok ilyen oldal van a Facebookon,
2014. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Láttam hogy egy csomó rendelős oldal van a facebookon, már én is rendeltem valamelyiktől.. igaz a fele sajnos kamu.. de gondoltam én is simán csinálhatnék egyet.... arról hallottam, hogy valaki átvert sok embert, így feljelentették... de ha tisztességesen csinálnám, nem tudom kell a valami végzettség hozzá... vagy engedély! Pontos választ eddig nem kaptam..
2014. máj. 24. 10:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam semmilyen számlát!
2014. máj. 24. 10:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagyis akitől te vásároltál az illegálisan tevékenykedik, egy navos próbavásárláson fent akadna akkor fizethetné a büntetést mint a katonatiszt.
2014. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csinálj egy oldalt, rakd fel azt amit el akatsz adni. és ha van rá pénzred akkor reklámozd. nem kell semmilyen engedély, végzettség.
2014. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! És ez biztos? Vagy honnan tudod?
2014. máj. 25. 22:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találok már munkát egy jó ideje és nem akarok éhezni, ezért is találtam ki ezt! Úgy gondoltam hogy előre utalnak nekem, én abból megveszem és valamennyi hasznot rárakok, így ehhez kezdő tőke sem kéne.. csak illegálisan nem akarok semmit természetesen, azért is kérdezem hogy lehet-e ilyet, mert rengeteg ilyen oldal van!
2014. máj. 25. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem érted... A világon bármit lehet csinálni, amíg el nem kapnak.

Röviden, csak most csak neked: illegális. Mivel te áruls zvalamit, arról áfás számlát kell tudnod adni, azt pl. vállalkozói nélkül nem osztogatnak a sarki boltban. Ha belefutsz egy NAVos próbavásárlóba, csúnyán megszopod és még kemény pénzbüntetést is rád varrnak. Dereng már valami?

2014. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!