Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemek leteznek? Ti hisztek...

Emokdedimeny kérdése:

Szellemek leteznek? Ti hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2014. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ma még nem volt ez a kérdés. De jó, hogy most már van. :-(
2014. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dimeny emoke válasza:
Mert jo hogy van ez a kerdes?es tudjatok mit lehet emiatt hulyenek nezni de tudom h leteznek szellemek mivel miutan az ember meghal a lelek elhaggya a testet es amelyik lelek nem tud megnyugodni az itt marad vagy ahol szuletett vagy pedig ahol megoltek mert en es a baratnom jartunk olyan helyen ahl nagyon regen egy 8 eves kislanyt 2 gamat cigany megolt miutan megeroszakoltak es ereztuk mikor ott voltunk h nem vagyun egyedul h valaki figyel es az Erika szelleme volt meg most is ott lehet vagy a szuleinel testverenel es ugy lehet nalam is jn nehanap az anyaek Testvere nagyon letortek meg azutan is hiszen egy gyonyoru szep kislanyt oltek meg es h megoltek nem tud bekeben nyugodni es a szulei is szerettei en is banatosak vagyunk szep napot nektek es SZELLEMEK igenis leteznek
2014. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Toppants még hozzá a lábacskáddal, a nagyobb nyomaték kedvéért. Nem szellemek nem léteznek.
2014. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja nem persze Istenben is hiszunk pedig azt sem latta senki en hiszek Istenben es a szellemekben is hiszem h a halal utan van meg elet es kesz
2014. máj. 27. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, a halál után kukacok vannak.
2014. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,szerintem léteznek szellemek,de nyugodtan felteheted még ezt a kérdést ötvenszer is,akkor is ugyanezeket a válaszokat fogod kapni...

2014. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
valaki hisz bennik:) es nem csak en vagy te hanem rengetegen
2014. máj. 27. 20:30
 9/9 Bartos Máté 2001 válasza:
Én hiszek bennük szerintem léteznek én hiszek istenbe is igen lézteznek.
2014. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!