Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek az e-mail reklámok...

Mit tehetek az e-mail reklámok ellen?

Figyelt kérdés

régebben létrehoztam egy új e-mail címet, mert az előzőre túl sokminden volt már beregisztrálva, meg a gyerekkori becenevem volt rajta és valami felnőttesebbet akartam... gondoltam fönntartom mindkettőt, egyikre a spameseket regisztrálom ha muszáj, a másik meg fontosabbakra van fenntartva

igenám, csak az új mailcímemet megrohamozta valami szaros spamszórás...

teljes nevű emberektől kapok leveleket (pl kovács józsi, horvát éva) általában hajhullással, merevedési problémákkal és traffipax szűrőkkel kapcsolatban.. mindegyiknek ugyanolyan a felépítése.. egy szöveg (akár hogy közös ismerős mondta, hogy írjon stb...) egy link és még egy kis promóció.. a linkre persze nem mentem rá


a baj az, hogy nem tudom spamnek jelölni, mert minden egyes levél más e-mail címekről érkezik... látszik, hogy nem valós címek, mert olyasmi, hogy "94jozsi_48pkh36"mittudomén.. a @ után meg valami fiktív cégnév amit épp reklámoz


hogy tudnék ettől megszabadulni?



2014. máj. 26. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj gmail-t, nem sok megy át a spam szűrőn.
2014. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy nem szeretem a gmailt, mert ki akarja nyalni a seggem... a szaros google miatt mindenhol ott van, mindenáron földöntúli émlényt akar nyújtani, miközben nekem csak annyi kellene, hogy leírok pár sort és válaszolnak rá pár sorban:D
2014. máj. 26. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémád, én levelezőprogrammal használom így ugyanolyan mint a freemail (arról váltottam régebben)
2014. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!