Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni olcsón...

Hol tudnék venni olcsón vintage nyaklánc alapokat (medál, lánc. Stb. )?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék ilyeneket készíteni, de sehol sem találok olcsón, nagy kiszerelésben nyaklánc hozzávalókat. Ha bárki tud valamit, légyszi segítsen:) Köszönöm előre is!

2014. máj. 27. 18:16
 1/1 anonim válasza:
Hobbyboltokban keresgélj. Nem tudom, neked mi számít olcsónak, de pl Budapesten a Köki Terminálban van egy Libri, annak a második emeletén hátul van egy hobbybolt. Ott 498Ft egy méter lánc, több féle is van, valamint vannak medálok is, nem tudom pontosan milyen árban, de nem drágák szerintem. A Kálvin térnél is van egy majdnem ugyan ilyen, csak nagyobb üzlet, ott még nem voltam, csak hallottam róla. Az Üllői úton is van valahol egy, a Thököly útnál ha jól tudom, ott se voltam még. Remélem segítettem:)
2014. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!