Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Violetta lesz 4. évad?

Violetta lesz 4. évad?

Figyelt kérdés
tudom hogy a 3.-at is most forgatják de nem tudjátok hogy emlitették e valahol hogy lesz

2014. máj. 29. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatok életben maradása a nézettség függvénye (+ gyártási költség, gázsi).

Hacsak nincs kiugróan magas és stabil nézettség, akkor nem rendelnek be előre egynél több évadot, és a jövő mindig az aktuális évad végén dől el, megnézve mennyire volt nézett. Ha tartja magát akkor lesz +1 évad, ha nem annyira akkor dönthetnek egy lezárásról, vagy a következő évad végén lesz kasza, vagy ha rossz akkor az adott évad végén kaszálják (ezért nincs vége a legtöbb sorozatnak, mert leállítják mire kibontanának vagy lezárnának szálakat), ha pedig nagyon rossz a nézettség akkor akár évad közben is kaszálják, és maradnak le nem adott epizódok.


Ez az általánosság. Konkrétan ennél a sorozatnál ha nem találsz a neten infót, akkor valószínűleg nincs is, és évenként dől el hogy lesz új +1 évad. Magyarul a harmadik évad végén derül ki a negyedik.

2014. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kössz
2014. máj. 29. 15:29
 3/8 anonim válasza:
Nem valószínű hisz a harmadik évadba az utolsó évüket járják!!!(Ezt csak olvastam egy hivatalos lapon)
2014. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as, igazad van de lehet hogy ha lesz 4. evad akkor a suli utani eletuket mutatják be pl abban az évadban
2014. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2015. február 08. 21:09 | Szerző: kurrek


Két napja adták le a sorozat utolsó epizódját a tengerentúlon, így a hároméves történetnek ezennel vége szakadt. Az utolsó részben volt minden, amire a rajongók már három éve várnak.


Pénteken került levetítésre a Violetta harmadik évadának utolsó, azaz 80. epizódja Argentínában. Három évig forgatott együtt a csapat, de a rajongóknak sajnos búcsút kellett venniük a sorozattól. Természetesen egy darabig még együtt lesznek a srácok, hiszen nagyban turnéznak Európában, a Violetta Live keretein belül.


A hírt először Martina Stoessel osztotta meg a rajongókkal, mivel Instagram-profilján tett közzé egy videót. A főszereplőt alakító színésznő ezt követően a Facebook-oldalán keresztül köszönt meg mindent a rajongóinak.


[link]

2015. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 paldipetra válasza:
én a Wikipédián azt láttam,hogy lesz 4.évad 2016.-ban.Vagy legalább is azt írták.
2015. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Wikipedian enis lattam mar hogy van gyerekem...-.-

Amugy nem lesz 4. evad, csak allitolag egy film

2015. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

nem lesz 4. évad mert Martina új zenei karrierbe kezd és nem bírja vállalni ha lenne akkor sem ilyen lenne mint az első 3 mert abban már befejezték az iskolát és saját önálló életbe kezdenének nem

de az lehet hogy újra forgatják az 1.,a 2. és a 3. évadot!

szóval nem lesz violetta 4. évad

2015. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!