Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ne köszönj...

Hogy érjem el, hogy ne köszönjenek csókolommal?

Figyelt kérdés
Vagy jó napot kívánok,vagy kezét csókolom,de csókolom..?ettől kiborulok,és valami frappáns válaszon töröm a fejem...válaszoljak én is csókolommal poénból?néha felvilágosítom az illetőt,hogy ez így nem jó.Vagy a külsőmön változtassak?sportosan öltözöm,nem öregesen,de szolídan,nem sminkelek stb.és nem is öltözöm nagyon nőiesen.(inkább kislányos alkat vagyok)Fiatalos,karcsú,sportoló,jól kinéző negyvenes vagyok,és mégis..

2014. máj. 29. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Végülis engem nem zavar ha csókolomal kösszön
2014. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb inkább elfogadni, hogy ha elér egy kort az ember akkor onnantól már csókolomot köszönnek neki?

Ennél fiatalabb már úgy sem leszel...

2014. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én engem 21 évesen se zavar, hogyha csókolomot köszönnek a gyerekek. Ezzel semmi baj nincs szerintem, nem tudom miért problémázik mindenki ezen. Ez egyfajta tiszteletadás, és nem feltétlen azért köszönnek így, mert öreg vagy, hanem mert ezt szokták meg, vagy a jó napot kívánokat túl személytelennek tartják. Sose értem azokat az embereket, akik ügyet csinálnak ebből, és kiakadnak rajta, netalán beégetik az illetőt, és aztán majd köszönni se mer.
2016. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!