Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm ír egy blogot ez...

A barátnőm ír egy blogot ez már a sokadik blogja mindig volt benne valami hiba most ujra kezdte és szerintetek hogy ír?

Figyelt kérdés
[link] ez a blog a véleményt a blogba irjátok meg valamelyik rész alá oldalt pedig közvélemény kutattás van a blogba

2014. máj. 29. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak rá kellett néznem egy másodperce és már tudom. Tinilány tucat fan fiction blogja. Szerintem napi szinten 100 új ilyen lát napvilágot az unatkozó csitrik által. Dög unalom klisé halmaz, ahogy az összes többi ilyen gagyi blog...
2014. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"és ha valami nem tetszik el lehet húzzni senki nem kiváncsi a véleményedre főleg én nem"


Akkor minek írtad ki a kérdést, okoska?

2014. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A dizájn borzalmas, alig olvashatató, szemem kiesik.


A helyesírás... nos, azt nem találom sehol. Borzalmas, szinte fájt az a pár sor, amit volt erőm elolvasni.


Az egész egy unalmas, tucat-sztori, tipikus tini-marhaság, amiből hatmilliót találunk már most is. Ez pedig semmivel nem tűnik ki közülük - legalábbis pozitív irányban nem.


Két héten belül meg fogod unni... Úgy értem, a "barátnőd" fogja megunni. Sebaj, az internet végtelen, és 99%-a amúgy is hulladék.

2014. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző, hogy mertél ilyen írni a csodálatos blogjára? Minjdárt te is megkapod hogy "te is egy ilyen ki vagyok mi vagyok ember lehetsz aki egy dögunalom és nem ért semmihez ja hát persze hogy ilyen vagy".


Amúgy kérdező, művelődj egy kicsit, mert ésszel nagyon csínján vagy megáldva:


z argumentum ad hominem (latinul „személy elleni érvelés”, „személyeskedés”), vagy röviden ad hominem, olyan érvelési hiba, amely a vitapartner személyét, tulajdonságait, vagy személyes érdekeit veszi célba, esetleg cselekedeteit, szavait használja fel vele szemben, gyakran elvonva a figyelmet arról, amit a másik fél állít.

2014. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rákattintottam, elmenekültem
2014. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Látom nagyon jó barátnőd lehet, hiszen felháborodtál igencsak, mikor negatív kritikát írtak.

Amúgy maga az ötlet is szánalmas, hogy te azt hiszed, hogy egy ilyen blogot egyáltalán valaha valaki is követne.

Írd csak felőlem, mert nyilván akit nem érdekel az nem olvassa, de amint rájössz, hogy már 2 hete egy árva lélek nem nézte meg, majd megunod.

2014. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj, még most olvasgattam, és csak egyre rosszabb lesz.

A blog dizájnja gusztustalan, a helyesírásod elképesztő, a kreativitás az kb. 0 (szerintem jobb lovestoryt szarok mint ez), a fogalmazás meg a béka segge alatt van, és még ezermilliónyi hiba.

Nem is írok példákat, hiszen az egész magáért beszél.

Próbáld meg nem a szívedre venni, de inkább hagyd abba az egészet (ha tenni akarsz valami jót az emberiségért).

2014. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első lépésként letiltottam a háttérképet. Második az volt, hogy minden képet. Harmadik tevékenységemben a szöveget is. Most egy homogén, üres felületet látok. Így egész tűrhető.
2014. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tud helyesen írni. Tucat. Tanuljon még írni, találjon ki egy kevésbé sablonos sztorit és akkor kezdjen el írni.
2014. jún. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!