Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek lehetséges lehet...

Szerintettek lehetséges lehet hogy a papám halála után 1 nappal éjjel elbucsúzott a mamámtól?

Figyelt kérdés
Szóval a papám 2003-ban halt meg, és a mamám azt mondja hogy halála másnap este eljött elbúcsúzni tőle. Azt mondja hogy úgy érezte ott van mellette apa. És egyszerre a mama felriadt és akkor mintha a papa azt mondta volna neki hogy nah. És ennyi. Szerintettek?
2014. máj. 30. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt se mondom, hogy lehetséges, azt sem hogy nem.

Én még halott emberrel nem találkoztam vagy beszélgettem, de nem tartom kizártnak sem, hogy más ne járt volna így.

Van egy barátnőm, akinek elmondása szerint viszont rendszeresen megjelenik az apukája néha-néha, aki nem olyan rég halt meg.

Ki tudja?...

2014. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem Kurt Cobain látogat meg néha-néha.


Azt szokta mondani, szégyelli, hogy csak egy jó számot tudott a zenekara csinálni. Úgyhogy simán lehet, hogy papád halála után visszajött.

2014. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó már megint mi bajod van? Nem vagy vicces.
2014. máj. 30. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tök komoly! Nem viccelek!
2014. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lány vagy fiú vagy?
2014. máj. 30. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsoda???
2014. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!