Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? (Nagyon...

Valaki tud segíteni? (Nagyon fontos kérlek olvasd el ott lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék megtanulni élethűel rajzolni!Az árnyékolásokkal hatalmas nagy bajban vagyok és térben sem nagyon tudok rajzolni!Kérem azokat akik értenek ehhez hogy írják le amit tudnak vagy ha van valamilyen oldal akol megtanítanak jól rajzolni és árnyékolni azt linkeljétek be!

Ilyesmikre gondoltam:

[link]


[link]



2014. máj. 31. 15:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Különösen a 2. technika érdekel!
2014. máj. 31. 15:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Fúha, ez már olyan szintű tudást kíván, ami nem sajátítható el pár hét alatt. A készítő legalább 5 éve tanulhatja a szakmát. Ezek olyan ismereteket kívánnak, amik nem tanulhatók, hanem vele született adottságok. A művész nyilván grafikus lehet.
2014. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg az árnyékolásokban tud valaki segíteni?Az alapok megvannak de az árnyékolás még mindig nem megy! :S
2014. máj. 31. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez azért annyira mégse életbe vágó probléma de az elsőnek igaza van. Ilyen szintű ügyességgel születni kell...

Valamilyen szinten ez is tanulható de ha nincs alaptehetséged akkor 10 év múlva se fogsz így rajzolni..

2014. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De éppen ezt magyaráztam hogy az alapokkal maximálisan tisztába vagyok és síkján tudok nagyon jól rajzolni csak egy kicsi 3D hatást szeretnék elérni és az árnyékolást szeretném megtanulni!
2014. máj. 31. 19:00
 6/7 anonim válasza:

Hát, erre csak azt tudom mondani, hogy gyakorolj sokat testek rajzolásával: kocka, gömb, kúp, gúla...

Tölts le pár könyvet, pl Gene Franks - Ceruzarajz lépésről lépésre vagy Szunyoghy - Rajz ABC, ezekben vannak hasznos információk.

A rajzokról, amiket linkeltél: ezekre tényleg születni kell (főleg a Snickers-eshez...), de ha sokat gyakorolsz biztosan fejlődni fogsz.

2014. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 1. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!