Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fekete iPhone 5 szélei...

A fekete iPhone 5 szélei illetve hátlapja kopik?

Figyelt kérdés

Azzal nyilván tisztába vagyok, hogy az idő múlásával ez bekövetkezhet, de utána olvastam, és azt írják/mondják, hogy hamarabb mint kellene kopás következik bei.

Most nem tudom igaz-e mert mindenhonnan mást hallok.

Kinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?



2014. jún. 2. 18:53
 1/3 anonim válasza:

Nekem fél éve van, igaz fehér és tokban van amióta megvan + előlapi matt fólia.

Sajnos a dizájnból és szépségéből sokat vesztett, de muszáj védeni valahogy, mert én is azt hallottam hogy elég szépen kopnak (a fekete főleg).

Lehet kapni egyébként olyan fólia-csomagokat (azthiszem skin a neve(??)), amik teljesen védik a telót a karcoktól: elől, hátul illetve oldalt is, a gomboknak és csatlakozóknak megfelelően kialakítva.

2014. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem volt 2db i5 mivel az egyikben meghalt a wifii, és adtak újat, na de sajnos igen, a hátlapja nem is, de a sarkok kopnak :(. Láttam egy srácot, akinek az iphoneja a kopások miatt, már 2 színü volt, fekete-fehér...

De ha vigyázol rá, nem olyan vészes, tok nélkül sem. elvileg amúgy

az 5s ben megoldották, hogy nehezebben kopjon, lehet az Apple a kopás miatt dobta ki az i5öt.

2014. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2 hónapja van i5-öm, az elejétől tokot tettem rá, szerencsére még nem kezdett el kopni, pedig fekete
2014. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!