Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha a munkahelyi...

Titeket zavar, ha a munkahelyi wc-n valaki büdöset szarik?

Figyelt kérdés
És ti szoktatok a munkahelyeteken szarni? kort, nemet is írjatok, légyszi.
2014. jún. 4. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavar, sőt imádom mikor a friss szarszag átjárja az egész épületet.

Mariska/19

2014. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktam alpári kifejezéseket használni.

Senkinek nem ibolyaillatú a széklete.


1. zavar, de mit lehet tenni?

2. igen

3. 57

4. ffi

5. közöd hozzá?

2014. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

Kedves kérdező,válaszolók!

Ma aktivitiztónk és a jocó aztat mondotta hogy a marcinak a pánja húzgálja az ororszlán bajuszát én ebből azt szűrtem le hogy lassan itt van a kecském megborotválásának ideje... Na mindegy mert az elégtétel huszárok már így is csaba királyfi és a turulszömű és társai igyekeznek mert lekésik a kolbász és pálinka fesztivált... Én is indultam a pálinka futóversenyen.. Melyben az a lényeg ki tud messzebre futni részegen és ki kér segítséget tapsi a hapsitól hogy horgássza ki az árokból. Na mindegy megyek kecskéket borotválni, mert szerintem én meg a kupidóm kissé részegek vagyunk!

2014. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!