Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Bloggert miért rontották...

A Bloggert miért rontották így el az üzemeltetők? Meg fog szűnni?!

Figyelt kérdés
Nagyon el van hanyagolva az egész. Ahogy belépek az admin részbe és elkezdek a html-ben dolgozni, érződik, hogy az egész szétesik. Nem működnek a kódok, illetve összeomlanak, azok is, amelyek régen egy gombnyomásra hibátlanul lefutottak. Sok minden nem úgy működik már mint eddig.:( Régen ez volt a legjobb blog motor, már több, mint 10 éve használom, és soha semmi baj nem volt vele, teljesen megbízható volt. Most attól félek, hogy bármely percben elszállhat az egész és örökre eltűnhet a süllyesztőben. Ti mit gondoltok? Csak olyanok véleményét várom, akik adminként használják a blogot, nem csak, mint olvasók ismerik.

2014. jún. 4. 19:10
 1/1 edemmester ***** válasza:
Én csak két éve használom aktívan a rendszert, de én nem tapasztaltam olyan sok komolyabb problémát. Nem mondom hogy tökéletes, de szerintem nem olyan vészes. Amiknek működniük kellene, azok nekem tökéletesen működnek is. A HTML kódjaim úgy és opott jelennek meg, ahová és ahogy megírom őket. Komolyabb problémám nincs a rendszerrel, pedig meglehetősen mélyen bele szoktam piszkálni, és mégis tökéletesen teszi azt, amit kell neki.
2014. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!