Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok, hogy ne...

Ti mit csináltok, hogy ne vonja el semmi a figyelmeteket a tanulásról tanulás közben? Hogy csak odafigyeljetek és hatékonyan megtanuljátok az adott tantárgy leckéjét? Ez kinek mennyi időt vesz el az idejéből, úgy hogy meg is jegyezze amit tanult?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 21:00
 1/3 anonim válasza:
szia :), nekem sehogy nem válik be hogy csak a tanulásra figyelejk, valami mindig eltereli a figyelmemet, pedig nekem is sokat kéne tanulnom, mert jövő héten vizsgázok 9 modulból XD :/, amúgy azt javaslom, hogy ne próbáld meg bemagolni, inkább csak olvasgasd azzal többre mész :)
2014. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig előveszek egy nagy lapot , és elkezdem kiírni a kihúzóval kihúzott részt... Ez mondjuk nagy munka , de az írásra könnyebben odafigyelek mint az olvasásra. Közben a gép kikapcsolva , nehogy elfogjon a kísértés. :) Ami alatt kiírom meg is ragad bennem , ezután csak párszor kell átolvasnom :)
2014. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fejben kizárom a külvilágot, és akarat erőt gyüjtők magamnak utána elolvasom kb 2.- szer 3.szor azt amit meg kell tanulni utána pedig megpróbálom fejből elmondani. Kb 10.percet vesz igénybe. 5-4.-es tanuló vagyók


15/L

2014. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!