Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyoon...

Serr kérdése:

Van egy fiú aki nagyoon tetszik de másnak is. Mit csináljak hogy rám figyeljen? bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy nagyon sexy fiú aki rendszeresen sportol és ettől eléggé erős is és ráadásul nagyon kedves és humoros is.

Szerencsére nem az a izomagy, 175 cm kb 16 éves vöröses-szőkés haj zöldes-barna szem és hát nem a félénkségéről híres, benne van minden hülyeségben. Elsős kora óta ismerem és ezért elég jóban vagyunk. Én egy 15 éves barna hajú lány vagyok és tavaj derült ki hogy van egy inzulinos betegségem (kezdő cukorbetegség) és felszedtem pár kilót, kb. 5.es korom óta híztam(68 kg lettem). Tavaj meg idén is amint rájöttünk elkezdtem egy diétát ami miatt elkezdtem fogyni és sokkal fittebb is vagyok. (52 kg lettem 171 cmvel) szerintem eléggé összeszedtem magam és érzem is hogy egy kicsit jobban odafigyel rám. Rólam tudni kell hogy elsőben NAGYON fiús lány voltam most szerencsére már nem annyira vagyok fiús, de azért nem az a tündibündi kis csaj vagyok.

És itt a problem van egy barátnőm akinek is tetszik ez a fiú. Rólunk annyit hogy mi 5-en lányok sülve főve együtt vagyunk. És ez a barátnőm nagyon próbálkozik a srácnál és szerintem neki nagyobb esélye van mert ő sokkal csajosabb és vékonyabb is. A srácnak aki tetszik van egy legjobb haverja aki "elvileg" belém van esve de én csak barátként tekintek rá. Nagyon aranyos ő is de sosem jönnék össze vele.

És mi így 7.en (a csajok meg a 2 fiú) nagyon jóban vagyunk.

Hogyan csináljam meg hogy összejöjjek ezzel a sráccal?

Hogyan vonjam magamra a figyelmét?


Léci segítsetek!



2014. jún. 5. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem így megy.. a pasik nem ilyenek.. ha tetszel neki, és akar tőled vmit, akk úgy is feltűnsz neki, ha nem, akk meg teperni is fölösleges.. inkább keress egy olyan,fiút, aki úgy odalesz érted mint te ezért a fiúért :-)
2014. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak ez nem ilyen könnyű mivel a szüleink jóban vannak és sokszor átjön hozzánk, grillezni a szüleivel.

És egy csomószor láttam hogy néz vagy szemezik velem... máskor meg egy tapló...

Nem értem mi van vele!

2014. jún. 6. 17:45
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ha annyira jóban vagytok íyg heten, akkor ha összejönnél vele valószinűleg hatással lenne erre a "hetes" barátságra is, a barátnödnek is rossz lenne és a másik srácnak is - ez csak egy felvetés

DE a kérdésedre a válasz: szerintem nem a külsőddel kéne elsösorban felhívni a figyelmet, hanem a viselkedéseddel ( bár egy nagyon csinos öltözet, vagy egy kellően új frizura sokat változtathat azon, hogy hogyan nézett rád előtte és fog utána) ha mindenképp a külsődre támaszkodsz akkor valami új dolgot vigyél mgadra, ami esetleg feltünhet egy srácnak. ÉS legyél magabiztos, az dob legtobbet a vonzerőn :P

2014. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm megfogadom a tanácsod! :D
2014. jún. 6. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!