Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van tapasztalatotok az elveszl...

Dex79 kérdése:

Van tapasztalatotok az elveszlek.com oldalról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni, hogy valaki rendelt- e már gyűrűt, ékszert a www.elveszlek.com oldalról? A párommal találtunk végre nekünk tetsző gyűrűt Kértünk az oldalról árajánlatot, amit küldtek is korrektül. Az ára elég kedvező lett, aminek örültünk. Címet nem találtam, így felhívtam a megadott számot. Egy hölgy vette fel, aki elmondta, hogy nem tartanak fent irodát, ezért tudják kedvezőbb áron készíteni az ékszereket mint más. Javaslata szerint, találkozzunk egy előre megbeszélt nyilvános helyen (pl. valamelyik pláza) és ott leveszi az ujjméretet, lepapírozzuk, amit le kell, stb. Kell 30% foglaló is. (utalni lehet-e azt nem tudom, nem kérdeztem))

Tehát azért kérdezlek benneteket, hogy van e az említett oldallal tapasztalatotok, mert szerintem ez teljesen logikus és jól működő ötlet is lehetne, ha valaki így működtetné a vállalkozását (esetleg így indítaná), mert mindenki örül a végén. A másik oldal viszont az, hogy manapság ott verik át az embert,ahol érik, ergo: "Szép dolog a bizalom, de az ellenőrzés jobb"

Köszi



2014. jún. 5. 22:26
 1/2 anonim válasza:

Szia,

Megnéztem a weboldalt, szerintem ugyanazokat a gyűrűket kínálják, mint az összes többi internetes weboldal, csak egy kicsit drágábban.

Onnan tudom, mert mi is az interneten találtuk a gyűrűinket.

Azt meg, hogy egy százezres gyűrűre nyilvános helyen adjak komoly előleget, egy olyan "cégnek" akinek a weboldalán még egy név sincs, hát....

Szerintem nézz szét még egy picit, biztos megtalálod ugyanazt komoly, korrekt cégnél is, lehet olcsóbban.

Írj linket, hátha tudok segíteni, mi tavasszal jól körbenéztük az összeset.

2014. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Itt kaptuk a legolcsóbb árajánlatot. Sima egyszerű fehérarany karikagyűrűt szeretnénk, ( kívül belül domború ) a nőit egy kővel.A legtöbb helyen 150-190 ezerig.(sőt valahol 220.000.- )terjedő árajánlatot kaptuk.Elég eltérőek. Itt 135.000.- ( kővel,ródiummal,mindennel együtt)

Ennél olcsóbban sehol sem találtunk.Kértünk pár helyről már árajánlatot. Esetleg tudsz valami oldalt ? (bár már szerintem végig néztük az összeset ) Ha ezt az oldalt választanánk,nem kp. fizetnénk,hanem utalással. Annak van nyoma. Azon gondolkodtunk, ha átverés lenne, akkor már csak lebuktak volna...

2014. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!