Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem tippeket adni...

Tudtok nekem tippeket adni egy szívhez szóló, szívszorító általános iskolai ballagási beszédhez?

Figyelt kérdés
Jövő hét szombaton ballag az osztályom nyolcadikból és engem kértek meg, hogy írjak egy beszédet. Mindenképp valami olyat szeretnék, amin mindenki elérzékenyül kicsit, valami személyesebbet, mint az átlag beszédek, de egyelőre halvány gőzöm sincs. Tudtok nekem ötleteket mondani, mikről miket írjak, stb.? Nagy segítség lenne!

2014. jún. 6. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp írj bele olyat,ami a 8 év alatt a legviccesebb volt,de ne úgy olvas majd fel,írj olyat,ami a legemlékezetesebb,olyat,ami az osztályod jellemzője,olyat,ami az osztály tagjairól szól,a tanárokról szól
2014. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mi is nemrég írtuk meg.én úgy csináltam, hogy versben írtam meg.szerintem sokkal könnyebb, ha csak a rímet kell megtalálni(amúgy kiválasztották a 2 legjobbat, és az egyik az enyém volt).
2014. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!