Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudtok nekem tippeket adni egy szívhez szóló, szívszorító általános iskolai ballagási beszédhez?

Jövő hét szombaton ballag az osztályom nyolcadikból és engem kértek meg, hogy írjak egy beszédet. Mindenképp valami olyat szeretnék, amin mindenki elérzékenyül kicsit, valami személyesebbet, mint az átlag beszédek, de egyelőre halvány gőzöm sincs. Tudtok nekem ötleteket mondani, mikről miket írjak, stb.? Nagy segítség lenne!

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, ballagás, beszéd, fogalmazás, szívszorító, szomorú, szöveg

2014. jún. 6. 16:02  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem mindenképp írj bele olyat,ami a 8 év alatt a legviccesebb volt,de ne úgy olvas majd fel,írj olyat,ami a legemlékezetesebb,olyat,ami az osztályod jellemzője,olyat,ami az osztály tagjairól szól,a tanárokról szól

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. jún. 7. 10:27 Privát üzenet
mi is nemrég írtuk meg.én úgy csináltam, hogy versben írtam meg.szerintem sokkal könnyebb, ha csak a rímet kell megtalálni(amúgy kiválasztották a 2 legjobbat, és az egyik az enyém volt).

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. jún. 9. 20:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol találhatnék tini történetekről szóló blogokat?
Elrablásról szóló filmet tudtok mondani? Olyat ami valóság alapján történt?
Hol tudnám megszerezni a Kicsi Anett című könyvet, egy beteg kislányról szóló szívszorító történet. Van valaki aki átadná nekem?
Egyszer láttam a Sport1-en a Terry Foxról szóló dokumentum filmet. Volt benne magyar felirat is. Megtalálható-e ilyen formában?
Index - pár napja volt egy drogokról szóló cikk egy blogon, aminek a cimére sajnos nem emléxem. A srác? Aki irja elvileg minden nap be fog mutatni egy drog fajtát.
Hol tudok a 3. kerületben névre szóló ajándékot venni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!