Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki halott már olyan...

Valaki halott már olyan helyről a világon, ahol (pl. :egy házban) elrejtett dolgok vannak, mozgó ajtók, könyvespolcok mögött?

Figyelt kérdés
Ha igen vagy csak olvasott róla...vagy biztos benne hogy nincs írja le ide! A piramisokon kívül!
2014. jún. 7. 12:04
 1/3 anonim válasza:

Hát...ez az én véleményem, de szerintem lehetséges ,hogy van az ember nem talál ki olyan könnyen dolgokat a "fantázi" csupán az agyunk játéka amit láttunk már hallotunk éreztünk stb.stb.


Tehát nem tartom kizártnak ez alapján ilyen dolgok létezését azt ,hogy hol,ki, mikor és miként csinált volna ilyet nem tudom megmondani. :)

2014. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régi kastélyokban vannak különböző csapóajtók, redditen pedig van egy rakás ilyen házról leírás, de angolul kell tudj hozzá.


[link]

2014. jún. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, érdekes volt,de semmi más hír???
2014. jún. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!