Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy spanyol kifejezés. Mit...

Nemo I. A. kérdése:

Egy spanyol kifejezés. Mit jelent? el dijo

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 12:09
 1/8 anonim válasza:
Azt mondta
2014. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az, "lo dijo"! Vagy "él dijo" - ő mond(ja), vagy "el dicho" - a (köz)mondás, a beszéd, stb. Az, hogy "el dijo", nem jelent semmit!!!
2014. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Juanito, ne komplikalj. Szerintem te is rajottel, hogy azt jelenti, hogy "ő mondta", csak sokan lustak ekezettel irni
2014. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem okoskodást kértem !


Nem tudok spanyolul helyesen írni I


Érdekes,hogy más felfogta és adott,korrekt választ !

2014. jún. 8. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az én megnyilvánulásom okoskodás, akkor, a tied, mi????????????????? Még dicsekszel is, hogy nem tudsz helyesen írni! Ha én nem tudnék helyesen írni, vagy azonnal megtanulnék, vagy elásnám magam. De semmiképpen sem reklámoznám a butaságomat nyilvánosan!
2014. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha rendesen tudnék spanyolul,nem tennék fel itt kérdéseket.


Nem okoskodom,és nem dicsekszem.


Egyszerűen ez egy ragozott alak,amit nem ismertem.


Furcsamód más értelmezte ékezet nélkül is.

2014. jún. 13. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem mindegy, hogy hogy írjuk, ebben igaza van Juanito Rico-nak, még ha kissé túl is komplikálta.
2014. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xorr válasza:
Aki minősített profi, az egy héja nyugalmával és egy kígyó bölcsességével világosítsa fel a laikust az őt érdeklő témában, hiszen a templomot sem azért hozták létre, hogy szentek látogassák, hanem azért, hogy a hogy a gyarló földi halandó egy lépéssel közelebb kerülhessen a Teremtő Istenhez...
2016. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!