Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új iskolába megyek jövőre...

Új iskolába megyek jövőre hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Már többször találkoztam az új osztálytársaimmal és ilyen 3-4 fős csapatokban folyt a beszélgetés. Megvan már, hogy ki lesz ilyen "menő". Próbálok minden lánnyal kedves lenni és nem tudok, hogy "kihez csapódjak" vagy hasonló. Próbálok mindenkivel jóban lenni. Ti mit tennétek? Vagy valami tanács, hogy szimpatikus legyek?

13/L



2014. jún. 7. 13:55
 1/2 anonim válasza:

Add önmagad ha az nem tetszik nekik akkor kapjákbe( már bocsánat), de ha nem magadat adod akkor nem te leszel a "barátjuk" hanem az az alaki akit játszasz :D Ezt ne feled! :D


Ha vannak elveid akkor ahoz ragaszkodj, de tartsad tiszteledben a többiek elveit is.


Végsősoron ne feledd nem csak az iskolában lehet barátokat szerezni. 16/F

2014. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Add önmagad. Nem kell népszerűnek lenni és megjátszani magad.:) Biztos lesz ott egy személy ,aki majd jó barátoddá válik. Idén én is új suliban kezdtem. Eleinte nehéz volt, mindenkinek meg volt a saját kis csoportja, és nem állt szándékukban barátkozni. Majd egy visszahúzódó lány oda ült mellém, elkezdtünk beszélgetni.. És azóta ő ott a legjobb barátnőm.:) Aztán jóban lettem 2 őrült csajjal, akivel mindennap suli után elmegyünk valahova. A többiekkel pedig meg van az osztálytársi viszony. Szóval, ha az elején nem nagyon sikerül ne búslakodj. Idővel minden kialakul. Minden rendben lesz, ne aggódj.:) 16/L
2015. ápr. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!