Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolcon milyen a shinwa?...

Miskolcon milyen a shinwa? Diákmunkára gondoltam mert még csak 17 éves fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Bementünk egy diákmelós szövetkezethez ahonnan közvetítenek ki a shinwába és ott mondták hogy majd csak akkor jelentkezzünk ha már másnap tudnánk kezdeni... ilyen lehetséges? Meg elvileg 8 órába kellene dolgozni és végig állni... aki volt ott megerőltető? Mennyit fizetnek? Lehet ott más munkakörben is dolgozni vagy csak szalagmunka? Vagy hova tudnék még elmenni kicsit dolgozni? Augusztus 19-én leszek 18 éves...

És amig nem töltöm be addig a nyáron semmi olyan munkát nem végezhetek ami csak 18 felett?



2014. jún. 8. 13:40
 1/2 anonim válasza:

Remélem tudok segíteni valamennyit a válaszommal.

3 hónapja voltam regisztrálni, először nem volt diákra igény, utána családi okokból nem tudtam menni. A héten viszont sikerült. Mikor ott vagy helyben, akkor tudod meg pontosan mit kell csinálnod. Engem először a fröcsi részlegre raktak, ott kellett gombokat válogatni (kb óránként 400-at zacskónként 200-at), elküldtek sepregetni és 10 percet raktak gépre, de nagyon rendesek és mindent elmagyaráznak, ha nem érted visszakérdezel, nem fognak lenézni. Végig állni kellett igen, bár ez is attól függ hova osztanak be. Van akit 8 órán keresztül géphez raknak. Pénteken volt a második alkalom, és kjüszibe(minőség ellenőrzés) raktak be barátnőmmel, akkor viszont ülnünk kellett és hagerőszabályozó gombokat (békának hívták) reszeltünk. Számomra light-os volt eddig, majd holnap megyek megint 6-tól 14-ig az asziba, erről még nem tudok semmit :)

16/L

2014. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és nagyon meleg van, a gépek zúgásától fájt a fejem mikor fröcsiben voltam(első voltam)
2014. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!