Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek van ilyen hűtőtáskája,...

Kinek van ilyen hűtőtáskája, és mi a vélemény róla, vagy a hasonló társairól Orion EC-987C? Értem ez alatt nem a márka a lényeg, hanem hogy ilyen elektromos legyen. Jók ezek?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek, mert szeretnék venni,de sok rosszat hallottam róla. Horvátba megyünk sátorozni,és azért kellene. Tavaj mikor voltunk, rettenetes volt, hogy nem volt hűtönk. minden alkalommal csak akkor ittunk hideget mikor boltba mentünk.Nem volt valami gazdaságos,ráadásul kényelmesnek sem mondható.De talán arra gondoltam ha evvel lejebb megy a hőmérséklete az ételnek kicsit legalább, mégsem forraltvizet iszunk.Már az is valami.valakinek véleménye?vagy ötlete?Köszi
2014. jún. 11. 18:08
 1/1 anonim válasza:
Most vettük használatba.Ne számíts rá,hogy jéghideg lesz az étel,a langyosnál azért jóval hidegebbre hűti,de az üditőtől nem fogsz torokgyulladást kapni.Nagyon hamar felmelegszik a teteje,szóval mi éjszakára inkább lekapcsoltuk.
2014. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!