Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 9be megyek Magyarba suliba...

9be megyek Magyarba suliba eddig Romániába jártam és nehéz lesz e nagyon a 9? :D ha én itt Románia földrajzát és Románia történelmét tanultam 8 ban

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nehéz lesz, főleg, hogy magyarul sem tudsz.
2014. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tudok,szintiszta magyar vagyok,magyar állampolgár és minden....
2014. jún. 12. 07:06
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarlak bántani, de kérlek hasonlítsd össze ezeket:


9be megyek Magyarba suliba eddig Romániába jártam és nehéz lesz e nagyon a 9? :D ha én itt Románia földrajzát és Románia történelmét tanultam 8 ban


Magyarországi iskolába fogok járni mostantól, kilencedik osztályos leszek. Eddig Romániában éltem. Nehéz lesz az új helyen? Eddig csak Románia földrajzát és történelmét tanultam.

2014. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Nem lesz nehez egyaltalan. A magyar iskola konnyebb, mint a roman. Ok 10.-11. osztalyban tanulnak olyanokat, amiket mi (erdelyiek) mar 6.-7. osztalyban tanultunk.


Abban is konnyebb, hogy nem tanulnak roman irodalmat, nyelvtant, tortenelmet. A magyar irodalom is konnyebb ott; ok pl. nem tanulnak a hatarontuli magyar irokrol.


A szurkalodoknak pedig annyit, hogy a magyarorszagi fiatalok nagyresze sem ir helyesebben. Ajanlom, hogy mindenki sepregessen a sajat haza tajan.

2014. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!