Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A testvérem nagyon makacs,...

A testvérem nagyon makacs, mikor valami apróságot kérek tőle, mindig az a válasza hogy "te engem nem csicskítassz". Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve megy ez egyfolytában. Mikor megkérem hogy rakja vissza a tejet a hűtőbe amit kivett, vagy csomagolja vissza a kenyeret mindig ezt a választ kapom, aztán nekem kell megtenni. Először nem esett nehezemre, de nagyon felidegesít ilyenor. Elég nehéz úgy együtt élni vele, hogy alap dolgokat nem tesz meg, szeretném "leszoktatni" valahogyan erről. Valamilyen tapasztalat, tanács?

2014. jún. 12. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Vigyél be te is dolgokat az asztalára, önts ki kis cukros vizet az asztalára a szobájában, meg ilyen kis apróságot meg hagyj ott maradékot és majd amikor mondja, hogy vidd ki, akkor mondhatod neki, hogy "engem te nem csicskáztatsz" aztán majd rájön, hogy kicsit talán visszább vehetne.
2014. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egész jó ötlet :) kipróbálom hátha bejön :)
2014. jún. 13. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!