Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piszok rosszul sikerült az...

Piszok rosszul sikerült az érettségim, így sehova nem vesznek fel. Egyetem helyett lehet szakmát kéne választanom. Problémamegoldásban jó vagyok, kreatív, kommunikatív és kedves vagyok, van angol nyelvvizsgám (nehezen, de megvan). Ötlet?

Figyelt kérdés
képzések

2014. jún. 12. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt nézz körül: [link]
2014. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elfelejtettem megkérdezni, hogy miért nem sikerült jól? Nem tanultál a hat év alatt semmit sem vagy pedig rossz passzban voltál? Mert ha az utóbbi akkor érdemes lehet megpróbálni még egyszer(persze már fizetni kell érte)... mondjuk a nyarat rászánod a tanulásra... nem kell mindet csak amik nem sikerültek valami jól...
2014. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából 4 évig jó tanuló voltam.. 4.2-4.3 .. nem mondhatnám h rossz tanuló vagyok, nem tudom mi volt velem igazából :/ ez a gáz
2014. jún. 13. 20:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Az oldalt ismertem :) csak fogalmam sincs h mibe lennék jó :/
2014. jún. 13. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!