Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt megcsinálni...

Hogyan lehet azt megcsinálni Facebookon, hogy ne lássák a születésnapom?

Figyelt kérdés
De úgy, hogy ne jelenjen meg nekik, hogy születésnapom van az adott napon.
2014. jún. 13. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Pl. nem adod meg?

:-()

2014. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Muszáj megadni..
2014. jún. 13. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert?

Nem adod meg, és kész. Mi a probléma?

2014. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
DE MUSZÁJ, NINCS OLYAN VÁLASZTÁS, HOGY NEM ADOM MEG..
2014. jún. 13. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én sem adtam meg.
2014. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De már 3 éve be vagyok regelve, és most úgy akarom, hogy ne írja ki az ismerőseimnek, hogy aznap van a születésnapom, ennyi, ezt már nem tudom megváltoztatni, hogy nema dom meg, mert meg van adva, az nem érdekel, hogy te megadtad-e vagy nem, de egyébként meg kétlem, olyan nincs, hogy nem adod meg.. TEHÁT AKI TUDJA AZ ÍRJON MÁR VÁLASZT ,MERT EZZEL NEM JUTOK ELŐRE SEHOGY......
2014. jún. 13. 19:51
 7/8 anonim válasza:
100%
odamész a profilodhoz rámész hogy névjegy ott alapadatokban ott lesz hogy születési dátum ráviszed az egeret ott lesz hogy szerkesztés rámész a szül. dátum mellett lesz egy fül amit le tudsz nyitni alapesetben három fekete ember melltől felfele az ikonja az a lényeg hogy lenyitod és arra kattintasz hogy csak én aminek egy lakat az ikonja aztán változtatások mentése és kész csak azok írják hogy boldog szülinapot akik tudják hogy mikor van. :D
2014. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de már megcsináltam előtted, azért ment a zöld.
2014. jún. 15. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!