Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Színésznő szeretnék lenni. A...

TheDora12 kérdése:

Színésznő szeretnék lenni. A szüleim azt mondják bőven van tehetségem hozzá. Szeretném megvalósítani de nem tudom hogy. Több lent. (? )

Figyelt kérdés
A kedvenc színésznőm (Meryem Uzerly)egyben a kedvenc sorozatomban (Szulejmán) játszik. Nekem ez a példakép..én is hasonló sorozatban,filmben szeretnék játszani,csak nem tudom hogy valósíthatnám meg. Segítsetek léci

2014. jún. 14. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Átlag hetente megkérdezi egy lány. Keress rá, mert már unalmas mindig ugyanazt beírni.

Eddig mit tettél a cél érdekében. Ír magadról, hogy ahhoz igazított tanácsokat adhassunk.

2014. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, fúha,van ilyen drámaszakkör v ilyen amatőr színészprodukciók a közeletekben? Néha olyan társulatok is előadnak, és hátha akkor valaki felfigyel rád, egyébként nem értek az ilyenekhez.
2014. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani, az, hogy a szüleid szerint tehetséges vagy, édes kevés. Bocs, tényleg nem akartalak megbántani. Egyébként az én példaképem is Meryem Uzerli, és így őt hozom fel példának. Úgy ment el a Szulejmán szereplőválogatására, hogy senki sem ismerte, de 1. neki tényleg van tehetsége, 2. ő ekkor már bőven 20 felett volt. Nem tudom hány éves vagy, de max. 10-11 lehetsz. Ahhoz hogy tényleg elismert színész lehess nem elég a tehetség, fejben és lélekben elég érettnek kell lenned hozzá.
2014. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1..baj hogy megkérdezem??Azt hittem ez az oldal erről szól na mind1..-.-

2..köszi utánajárok

3..14 éves vagyok :) De viszont nem írtam szval elnézést ;) Köszi a tanácsot

2014. jún. 24. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!