Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ha ránéztek...

Mit gondoltok ha ránéztek ezekre a képekre? Szóval inkább az első benyomásra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2014. jún. 14. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Első benyomás: irritál, ha valaki pózolgat.
2014. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos. Valamelyiken nem vagy szimpi, de van olyan is, amelyiken meg egy életvidám, mosolygós, kedves lánynak tűnsz.
2014. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ja igen, a pózolgatás szerintem sem nyerő.

(#2 voltam)

2014. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
pozólgatni nem is igen szoktam :D de itt hülyültünk hugival, és kíváncsi vagyok hogy külső szemlélők mit gondolhatnak rólam :D
2014. jún. 14. 22:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Zsírmalac.Ez jutott eszembe.Miért nem sportolsz?
2014. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sportolok, de nem tehetek róla hogy ilyenek a génjeim..naponta egyszer eszek, mert hiába sportolok nem segít..akkor ne egyek?
2014. jún. 14. 22:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 32 kilót fogytam,nekem is ezzel jött mindenki,hogy "ilyenek a génjeim".Hagyjuk már,te még egy törzshajlítást sem csináltál soha,akkor nem így néznél ki.Bocs,de ez a véleményem.
2014. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
most is épp munkából jöttem, úgy hogy ne gyere azzal hogy egy törzshajlítást se csináltam még.. xD én is fogytam már 5 kg-ot, 1 hónap alatt, hidd el tudom hogy fogynom kell, és nyugi fogok is :D csak ahhoz idő kell, meg energia, de biztos lehetsz benne hogy munka után nem fogok neki állni futni, elég nekem a 38 celsius fokos melegben kint lenni földeken, hogy pl kapáljak vagy paprikát szedjek fóliában, vagy hogy 20 kg-os ládákat hordjak..szerinted még most sem mozgok eleget???
2014. jún. 15. 17:37
 9/13 anonim ***** válasza:
A kövér csajszi pózolgat. Ez az első gondolatom.
2014. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi :D ettől nem fogom magam rosszul érezni xD
2014. jún. 15. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!