Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beszélni szeretnék tündéül (...

Beszélni szeretnék tündéül ( Sindarin ), hol és kitől kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés

Elhatároztuk ismerőssel, hogy egyedi zenekart csinálunk, csak épp Sindarin nyelven ( többet nem árulhatok el, de semmi gyűrűk ura fan dolog nincs benne egyikünk részéről se! ).


Szerintetek van olyan ember, aki elég jòl beszéli? Tehát, nem lehetetlen megtanulni?



2014. jún. 16. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek élő embert, aki tökéletesen beszéli a nyelvet, de nem lehetetlen megtanulni. Ha beírod a google-be hogy sindarin nyelvtanulás, és a fájlt letöltöd, kapsz egy szuper anyagot. Én is onnan tanulok, és nagyon jó!!!
2014. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 shofia válasza:
Én olvastam valahol, hogy nem lehet folyékonyat megtanulni tündéül, de versekre, vagy dalszövegekre jó. én a neten találtam egy honlapot, ahol meg lehet tanulni ezt a nyelvet, de 3 különböző honlapon lehet megtanulni a nyelvtani részt, a szavak mondatba helyezését, és a szavakat. Sok sikert a zenekarhoz.
2015. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Arragorn válasza:

tünde nyelv nem létezik :D 1 nyelv tanuláshoz mi kell?

Oké kitalálni ki lehet de ez hosszú folyamat, Kell első sorban az ABC rendszer, írásjel, és stb stb, most hogy a gyűrűk urába elkiabáltak 1-2 szót azzal semmire sem mentek, max alapot a stílusra.

2015. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!