Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire találjátok szépnek a...

Mennyire találjátok szépnek a rövid hajú lányokat?

Figyelt kérdés

Nekem kb. 2 hónapja lett levágatva a hajam. A vállamig ért, és azt is nagyon szerettel. Nekem is sokan mondják, hogy kár volt levágatni, de azért még jól néz ki. Hát nem értem, hogy akkor tetszik-e nekik vagy nem. xD Mindenki aki közeli rokon, akikkel tartjuk ugye a kapcsolatot, azt mondják, hogy így is, meg hosszan is jó volt. Nekem ez a rövid haj tetszik és azért vágattam le, mert sokkal könnyebb kezelni, másrészt pedig, lehet hogy hülyén hangzik de.... meg akartam mutatni legalább, hogy meg merem csinálni.

[link]


Most valami ilyesmi, csak a rövidebb oldalon olyan 5 centis. Most pedig azon gondolkodom? hogy ilyenre

vágatnám:

http://www.youtube.com/watch?v=eBg96Mmkcfk


csak a rövid rész kb. másfél vagy 2 centis lenne



2014. jún. 17. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mutogathatsz kepeket, hogy "kb ilyen, meg olyan", de a rovid hajstilusok szerintem pont olyanok, hogy nagyon keves nonek allnak jol. Nagyban fugg az arctol, igy csak egy komplett "osszeallitasrol" lehet megmondani, hogy jo-e. Ha gondolod, kuldj privatban egy kepet, amin te vagy.


Persze ez csak az en velemenyem, masnak meg pont a rovid haju lanyok tetszenek:)


23F

2014. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem minden csajnak áll jól a rövid haj. Szerintem arcfüggő.
2014. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is levágatta rövidre. Nagyon jól áll neki. Jobb mint a hosszú.
2014. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nekem is olyan volt, mint neked most :) én nagyon imádtam, és nekem is jó érzés volt, hogy megmertem csinálni :D mondjuk azóta már megnövesztettem, most az államig ér

nekem a második nem tetszik, az nekem már túl rövid lenne, de ha neked tetszik, akkor hajrá :)

amúgy én imádom, hogy rövid a hajam, könnyebb kezelni, meg igazából nekem jobban áll a rövid haj, már mindenki így szokott meg :D

16/L

2014. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez csak haj. Úgyis visszanő. Nem kell aggódni! ;)
2014. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Először is jajj Tegan and Sara sfghndrztgaergqasdasd *-*

Másodszor, szerintem sokkal jobb a rövid haj. Mármint igaz, hogy arcfüggő, de én nemrég vágattam le nagyon rövidre, kb olyanra mint a videón a csajnak, csak kicsit hosszabbra és imádom. És szerintem a lányoknak nagyon jól tud állni a rövid haj, legalábbis nekem sokkal jobban áll, mint a hosszú, és bárkit meglátok, hogy levágatta a haját, rögtön megörülök. Preferálom, na meg, hogy sokal egyszerűbb is kezelni :) Szerintem vágasd le, ha úgy érzed, hogy jó lesz, ne hallgass másokra. És egyetértek az előttem szólóval, akkor sem kell parázni, ha el lesz rontva, a haj visszanő, ez nem valami egetrengető tragédia ;)

2015. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!