Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sportsdirect.com-ról van...

Sportsdirect.com-ról van szállítási díj?

Figyelt kérdés
Rendeltem minap néhány terméket a fent említett oldalról, és az lenne a kérdésem, hogy ugye a fizetésnél kiírta, hogy mennyi a szállítási díj Magyarországra, hogy azon felül kell esetleg valamilyen más díjat fizetni? És futárszolgálat hozza házhoz?

2014. jún. 18. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Van szállítási díj, ezt a végső utalandó összegbe már beleteszi. És házhoz hozza futárszolgálat. Nem emlékeszem már melyik pontosan, de GLS vagy hasonló kaliberű.


Ha elutaltad az összeget akkor utána már nincs más díj.

2014. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jún. 18. 20:41
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha valamelyik termékhez oda van írva, hogy Június 24-től elérhető, akkor azt külön postázzák, vagy a többi ruhát is 24-én küldik?
2014. jún. 19. 09:41
 4/8 anonim válasza:

A DHL viszi neked házhoz. Ha már elküldted a pénzt, elvileg nincs utánvét, így már nem kérnek pénzt tőled.


Te mivel fizettél? Engem nem enged fizetni, pedig már napok óta szeretnék rendelni!

2014. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha valami csak később lesz elérhető, akkor egyben postázzák az egészet.
2014. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Online fizettem Mastercarddal


Egyik pulcsi előrendeléses, eddi júni 24-étől volt elérhető, ma megnéztem, most már júli 22 :(

akkor az összes ruhát júli 22-én küldik? :(((

2014. jún. 25. 15:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Közben az előrendelt terméket kihúztá a listából, és elnézésemet kérték. Már átadták a futárnak, így valószínüleg a héten meg is érkezik.
2014. jún. 30. 10:37
 8/8 A kérdező kommentje:
És ma reggel 8:10-kor telefonált a DHL-es futár, hogy 20 perc múlva itt van. És itt is volt. Minden ruha tökéletes és még egy ajándék bögrét is kaptam.
2014. júl. 2. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!