Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eminem és tupac haverok...

Got milu kérdése:

Eminem és tupac haverok voltak vagy ismerték egymást és van-e közös számuk?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 22:05
 1/6 Grim13 ***** válasza:
ha jól tudom nem
2014. jún. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Pac sajnos még azelőtt meghalt, hogy Eminem elkezdte volna a karrierjét.
2014. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Közös számuk viszont van.

https://www.youtube.com/watch?v=PiVS8smTcLQ


Tupac halála után sorra jelentek meg a számai. A legdurvább a Notorius BIG-val közös száma. Tupac halálért sokan okolták a pár évvel később szintén meggyilkolt Biggie-t. Az tény utálták egymást. Haláluk után mégis együtt énekeltek egy dalt. :)


Eminem és Tupac ugyanahhoz a kiadóhoz tartoztak, így az ő megjelenése a lemezen nem annyira furcsa.

2014. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Biggie és Pac a kezdetekkor jóban voltak, csak Pac biggie-t okolta amiért meglőtték a liftben/mellett és utána átment a west-be mert úgy hozták ki a börtönből, tömören. Eminem-el csak feldolgozásai vannak pld a loyal to the game albumán.
2014. jún. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja én is így tudom h az előtt halt meg akkor még eminem nem volt eminem
2016. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pac az East Side-ban született de amikor reppelni kezdet már rég a West side-hoz tartozott
2017. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!