Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért idegesít az összes ember?

Miért idegesít az összes ember?

Figyelt kérdés
kezdem úgy érezni nem bírom tovább, hogy az összes ember idegesítő, ostoba, kihasznál, állszent, csak azért kedves, hogy megtudja a gyengepontjaid és belédöfhessen, vagy csak azért kérdezi meg h mi a baj, mert azt akarja h te is megkérdezd, látom mikor hazudnak, ostobák közben ostobának néznek téged. Mindig ők érzik magukat megsértve, mindig neked kell bocsánatot kérned. 14 éves lány vagyok, de a korom ellenére sokkal érettebb a gondolkodásom néhány felnőttnél jobban is. És ezért kezd minden az agyamra menni. A külvilágban nem mutatom ki, de otthon ha már nem bírom tovább akkor dühkitörések jönnek rám, csapkodok, rugdosok, üvöltve sírok. És egyre jobban kétségbe vagyok esve, hogy emberekkel kell leélnem az életem. Ilyen undormány teremtményekkel. Midig is szociofób/anitszociális voltam, de már lassan nem bírom tovább
2014. jún. 18. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha érettebb vagy nálunk mért minket kérdezel ? Írj verseket aztán majd 100 év múlva te leszek az irodalomkönyvekben, pont az ilyen fura emberek a kedveltek abban.
2014. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. A legtöbb ember nem érzi a határokat, hogy meddig mehet el. Mostantól vedd a kezedbe az irányítást, és mond bátran hogy NEM! Légy az a lány, aki tudja mit akar és köti az ebet a karóhoz. Vagy egyszerűen tisztázd az emberekkel hogy neked ez rosszul esik! Remélem jobban leszel, és hajrá csajszi ki fogod bírni! És ha esetleg rádjönne egy dühkitörés akkor fogj egy párnát és üsd addig amíg nem érzed azt hogy elmúlt a düh.
2014. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Tudod mi a te bajod...

Az, hogy magadat istenként látod, te ügyes vagy szép vagy jó vagy, mindenki más megy gyökér, ostoba, tapintatlan féreg.

Na ez a te bajod...

Kicsit magadba kéne szállni, meg kéne látni, hogy nem azért szar a világ mert az és kész, hanem azért mert valószínűleg te rohadsz belülről. Méghogy érettebb...ugyanmár. Ez a világhoz való hozzáállás tipikus 14 éves kislibák hozzáállása szokott lenni. Nem a világ ostoba hanem te. Nézzél egy kicsit magadba, meg fogsz lepődni mennyi retket fogsz ott találni... Nem vagy te olyan tökéletes mint hiszed. És nem olyan szar a világ mint hiszed, sőt kifejezetten jó a világ. De ha te ostoba vagy akkor nincs mit tenni.

Hosszú eredményes és boldog életet kívánok Neked. Sok szerencsét...

2014. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Még hogy istenként látom magam.Meg szépnek. Ez jó volt :D Ahhoz kéne "enyhe" önbizalom is. Kár, hogy az a béka segge alatt van és konkrétan undorodom magamtól, nem egyszer akartam már öngyilkos lenni, és minden nap gondolkozom rajta hogyan csináljam. Érettebb? ebben az egyben igazam van akárki, akármit mond. Nem enyhe dolgokon mentem keresztül és ezért muszáj volt hamarabb felnőnöm. "Nézzél egy kicsit magadba, meg fogsz lepődni mennyi retket fogsz ott találni". TE aztán biztosan tudod, hiszen ismersz :)

Pont az olyan emberek miatt utálok élni mint TE vagy.

Sok szerencsét, és örülj neki, hogy csak ennyire írtam durvákat, mert még mindig a jobb modoromat vettem elő.

2014. jún. 19. 16:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy vélem felesleges vitatkoznom veled, mert az ilyen emberek a veszekedések során csak egyre mélyebbre süllyednek, hogy a saját igazukat bizonyítsák, ezért értelmetlen lenne lesüllyednem a szintedre. Örülök neki, hogy én nem ilyen embernek születtem.:)
2014. jún. 19. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Kettőnk közül mégis te vagy az aki ki akarja csinálni magát és utál minden napot amikor fel kell kelnie...Akkor most melyikünk is áll sz.arabbul?
2014. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na látod:) Még mindig nem tudsz leállni, úgy érzed folytatnod kell, hogy tiéd legyen az utolsó szó, hogy nehogy megalázva érezd magad. Nem fogok többet válaszolni, mert akkor soha nem lenne vége, nem bírnád ki, hogy ne válaszolj, hogy annyiban hagyd, mert túl nagy ahhoz a büszkeséged.
2014. jún. 19. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Neeem szivem én egyszerűen szeretek veszekedni olyanokkal mint te. Mert szánalmas vagy. És csak röhögök rajtad. Mert én jól érzem magam:)

Mert egy 14 éves kisqrva ne adja már be nekem, hogy annyira sz.ar élete lenne, hogy ne tudjon emberként viselkedni. 14 évesen mindenki meg akar halni legalább egyszer. Van aki tényleg megteszi. Csak tessék....ha már a természet nem szelektálxddd

Várom az újjabb feldúlt kommentedet kisqrva

2014. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!