Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zaklatnak is meg nem is?...

Zaklatnak is meg nem is? Segítség!

Figyelt kérdés
Nos, abba a helyzetbe keveredtem, hogy egy fiú folyamatosan kellemetlen helyzetbe hoz, próbál a barátom lenni, de az ellenséges, gonosz viselkedése miatt ez nem valósítható meg. Régen jó barátok voltunk, ám szerelmet vallott, én igyekeztem szépen megkérni, hogy ne célozgasson, parancsolgasson ezzel kapcsolatban. Modnjuk úgy, konkrét utasításokat adott ki arra, melyik fiúval beszélhetek, kivel mit tehetek, satöbbi, holott nem érdemelte volna meg az emberséges bánásmódot. Sikerült " leráznom ", legalábbis jobban, mint most. Állandóan üldöz és bosszút akar állnia visszautasításért szerintem... Nem tudom... Üzeneteket gyárt a nevemben, miközben vele beszélek, képeket készít rólam, videókat, ezekkel is próbál zsarolni, esetleg amikor interneten veszekszem vele, lementi ezeket, hogy később tudjon mivel támadni. Nem félek tőle, de amíg " tűrhető " a kettőnk kapcsolata, nem áll bosszút és ezt igyekszem elkerülni. Ha bárkit belekeverek a környezetemben, szégyenérzetem lesz tőle, ráadásul a bosszú dolgot még nem oldottam meg, csak erősítem. Fogalmam sincs, hogyan kezeljem ezt a problémát.

2014. jún. 18. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes a viselkedése. Egy ötletem van csak, hagyni míg megunja. Ne add alá a lovat. Ignoráld, ha nem reagálsz a piszkálódására, talán megunja. 21/f
2014. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de ő csak rosszabb próbál lenni, ha figyelembe sem veszem.
2014. jún. 21. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor se reagálj! Ha túlmegy egy határon zaklatásért feljelented ennyi!
2014. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget. :)
2014. jún. 25. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!