Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 Isten kedvelő gyülekezet is...

3 Isten kedvelő gyülekezet is próbált már megkörnyékezni és érdekes, hogy ők egymást a sátán szolgáinak mondják. Akkor komolyan szekta mind?

Figyelt kérdés

A hitgyülekezete őszintén jártam már a csarnokukba, amikor próbáltak beszervezni. Az egyetlen jó dolog, hogy az énekek amik Istenhez szólnak azok ritmusosak és szívesen énekelhetők. De ennyi a jó, mert amikor mindenki magától "imádkozik" istenhez, akkor (szerintem) az ördög kitalált nyelvén beszélnek összevissza és úgy mozognak és dobálják magukat mint az örültek. Ez fix, hogy az a Sátán műve. Az hogy valaki meggyógyult 1-1 ilyen összejövetelen, az az agykontrollnak köszönhető. Ha hiszek benne, hogy valamitől jobban leszek és tudom hogy jobban leszek akkor úgy is lesz.

És a munkahelyemen van egy térítő fickó, ő a hitgyülekezetét és a jehova tanúit is szektának Sátán tagjainak tartja, de szentül hiszi, hogy Ádám meg lett teremtve és már akkor régen rendes ember formája volt, nem majom vagy egy egysejtű, pedig az idők kezdetén még csak egysejtűek lehettünk. Ő tartja magát Isten szolgájának. Szerintem a sima templomba járás és a rendes Isten tisztelet az ér valamit, ha ér. :) Vélemények?



2014. jún. 19. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden vallás csak mese / üzlet.
2014. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A templomba járás nem ér semmit, sőt. Ez a véleményem. A Jehova Tanúiról is. A HGyben van Szentlélek, de ez nem azt jelenti hogy tökéletes, sőt. Ott is emberek vannak. Azt is tudni kell hogy a démonok előszeretettel próbálnak a Szentlélek farvizén evezni, ha erre lehetőséget kapnak. És azt kell látni, hogy szinte mindig kapnak. Meg kell nézni a korinthoszi gyülekezetet pl, amit pedig Pál alapított, már életében milyen problémák voltak ott is. Sajnos ez van. (jódarabig jártam oda, nem miattuk jöttem el).


Minek az istentisztelet ha nem hiszed hogy a Biblia Isten szava? Akkor senki nem tudhatja hogy kell őt "tisztelni", ergo az egésznek semmi értelme. Teszem hozzá, önmagában a Bibliával se lehet menni semmire Szentlélek nélkül.


Én azt mondom, hogy van olyan alapvető mértékű elhajlás a bibliától, amit hogyha egy szervezet elfogad, akkor már hamis istent közvetít, és ha ehhez megtér egy ember, akkor nem Istennel kerül kapcsolatba. Ezért vetem el a történelmi egyházakat, a Jehova Tanúit, mormonokat stb.

Függ ez persze az ember szellemi hátteréről is, kivételek mindig vannak, nem azt állítom hogy mondjuk egy református nem Istennel van kapcsolatban adott esetben.


Én pl egyáltalán nem Istennel kerültem kapcsolatba a Biblián keresztül, mert olyan volt a családi háttér. Rá is basztam rendesen.

2014. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mindegy!Mind a három elszedi a pénzed!

Figyelj,ha létezne Isten akkor az személyesen jönne el és mutatkozna be,nem egy könyvön "keresztül üzengetne",nem mellesleg olyannal amit a Pogányoktól loptak!

Sátán műve!?Nem barátom,ez az emberi hülyeség fizikai határa és ezt a keresztény-zsidók terjesztik!Néz utána Sátánnak is aki megelőzi a keresztényzsidó vallást,Ő egy Pogány Isten az elsők közül,szerinted miért kapja a főellenség szerepét?Nem teremtés volt,ha csak a természetet annak nem veszed!

Ezek csak butítanak és a pénzed akarják!Szerinted meddig tartana a keresztényzsidó vallás pénz nélkül?Vagy anélkül hogy az iskolában,otthon,utcán,T.V-ben,könyvekben,oktatásban és egyéb intézményekben nem nevelnék erőszakkal a gyermekekbe?

Komolyan ilyen akar lenni?

[link]

[link]

[link]

[link]

Vagy szabadgondolkodású ember leszel?Aki bűnős...

"Az ember vagy német, vagy keresztény. Nem lehet egyszerre mindkettő."-Adolf Hitler

2014. jún. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kereszténnyé akarsz válni, hallgasd a Reveal Hidden Reality Youtube csatorna előadásokat. Ha nem érdekel a kereszténység utasítsd el a téged megkörnyékezőket határozottan, ne bátorítsd őket! Le fognak szállni rólad.
2014. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet az hogy ennyire határozott véleményed van dolgokról és mégsem tudod eldönteni hogy melyik szekta és melyik nem az?

A hit gyülin kívül van még más felekezettel is tapasztalatod? Mert ha nem lehet hogy kellene hogy bővítsed a tapasztalatodat. De ez nem biztos.

2014. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Maradok hétköznapi, jó szándékú ember, mint ezelőtt 20 évvel, amikor a szomszédok segítettek egymásnak és mindenki jót akart mindenkinek. Ma már az utcánkban már csak mi maradtunk jó szándékúak, segítőkészek.

A többi ember nem segítőkész. Szerintem így van jó és rossz.

De hiszek még őrangyalba, mert nekem van. Hányszor törhetett volna el csontom vagy sérültem volna meg, ha nem figyel rám valaki vagy valami. :)

2014. jún. 24. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!